fbpx

İnsanlara, yaşamlarındaki Enerji Hırsızlarının üstesinden gelerek hak ettikleri keyfi deneyimlemeleri konusunda yardımcı oluyorum.

Merhaba, Ben Ayşe Banu Tekbaş. Yaklaşık 12 yıldır Human Design deneyi içerisinde olan, "Yürüdüğün Yolu Konuş, Konuştuğun Yolu Yürü" sözünü yaşam felsefesi olarak benimsemiş, 6/2 Tek Tanım Duygusal Manifeste eden Jeneratörüm. IHDS sertifikalı Human Design Öğretmeni ve Danışmanıyım, yaşamda ve ilişkilerde keyfi deneyimleyebilmenin Öz Benliğimizi yaşamaktan geçtiğine inanıyorum.

ÜCRETSİZ ULAŞIM

Human Design ile Tanışalım!

Human Design ile Tanışalım!

Hikayem

Ayşe Banu Tekbaş, 2013'ten beri çok çeşitli alanlarda IHDS sertifikalı Human Design Sistemi Profesyoneli olarak çalışmaktadır. İşletme Mühendisliği, MBA. Çocuk Gelişimi Uzmanlığı ve Veteriner Asistanlığı mezunudur. Birlikte çalıştığı kişilere Human Design ışığında yaşayabilmeleri konusunda yardımcı olmaktadır. Kendi ile barışık ve kendini seven bireyler olarak yaşayabilmeleri için danışanlarına yardımcı olmaktadır.

IHDS Eğitimlerim

2012

Human Design Analizi, Dizaynı Yaşa Atölyesi 

2012

Rave ABC

2012

Rave Kartografi

2013

Dizaynı Yaşa Rehberi

2015

Profesyonel Analist (Rave Analisti, İlişki Analisti, Döngü Analisti, Enkarnasyon Çaprazı Analisti)

2013

BG5 Küçük Kurum Analisti ve Mühendisi

2016

Çocuk Gelişimi Analisti

2016

Rüya Rave'i Analisti

2016

Rave Sosyoloğu

2016

PHS Uygulayıcısı

2016

Rave Psikolojisi Uygulayıcısı

2016

Rave ABC Öğretmeni

2016

Rave Kartografi Öğretmeni

2017

OC16 Kurumsal Analist ve Mühendisi

2018

Değişken Dönüşümü Öğretmeni

2022

Dizaynı Yaşa Rehberi Eğitmeni

2022

PTL1 Profesyonel Analist Seviye 1 Öğretmeni

-

Aile Uzmanlığı (Sertifikasyon Süreci)

-

Rave Kozmolojisi (Sertifikasyon Süreci)

-

Bütünsel Analistlik (Sertifikasyon Süreci)

Blog Kısmı

Blog kısmında zaman zaman Human Design Sisteminin bana düşündürdükleri ile ilgili mini makalelerimi yayınlıyorum. Bu yazıları penceremden filmime bakış diye de ifade edebilirim.

Neden Benimle Çalışmanızı Tavsiye ediyorum

IHDS SERTİFİKALI PROFESYONEL

IHDS, Human Design konusunda sertifikalandırmada tek yetkili. Çok çeşitli konularda IHDS tarafından sertifikalıyım. Bu aldığınız servisin kalitesini sağlamak için gerekli bir düzenek. IHDS bu konuda oldukça detaylı ve uzun soluklu bir düzeneğe sahip ve çalışma alanları da kesin çizgilerle ayrışmış durumda. Tüm bunlarda çalışma alanında sertifikası olan bir IHDS Profesyonelinin belirli bir kalitenin üzerinde servis vermesine olanak sunmakta.

MANTIKLI VE DETAYLI AÇIKLAMALAR

Bilgiyi aktarma sürecim ve düşünme yapım mantıksaldır. Örneklerle açıklamaktan hoşlanırımve yolculukta acıya sebep olabilecek noktaları da paylaşma konusunda açığımdır. Ayrıca pek çok kişide işe yaradığını gördüğüm pratik araçları da paylaşmaktan hoşlanırım.

REHBERLİK İÇİN BURADAYIM

Kendi Öz Benliğinizi keşfedebilmek sadece sizin ilerleyebileceğiniz bir yolculuktur. Her yolcunun seyahati farklıdır. Koşullanma ve dizayn özellikleriniz bu yolculuğu size has hale getirir. 2012'den beri kendi yolculuğumda ilerliyorum. Yaşam boyu sürecek bir süreç bunu da biliyorum. Çalışmalar esnasında takılabileceğiniz noktalar konusunda size yardımcı olabilmenin kendi yolculuğumda ilerlememden beslendiğini bilmekle beraber şunu da belirtmek isterim. KENDİ YOLUNUZDA İSRARLA İLERLEME KONUSUNDA GEREKLİ ÇABAYI GÖSTERECEK OLANLAR SİZLERSİNİZ. Tek yol bu. Bütün sorunlarınızı "PUF" diye yok edecek sihirli bir ilaç yok. Keşke olsaydı, insanlar sürekli bunu soruyorlar. Bu bir süreç ve kendi adıma asla dışında kalmak istemediğim bir süreç Kendi yolumu tekrar keşfederken her keşfim ve farkındalığım benim için son derece değerli oldu. Sizin için de öyle olacağına eminim.

>